پوشاک عمده

17 فروردین 1399
پوشاک عمده

پوشاک عمده یکی از نیازهای اساسی خرده فروشان حوزه پوشاک است. خرده فروشان پوشاک برای تهیه پوشاک عمده خود سعی می کنند عمده فروشانی را پیدا کنند که هم هزینه های آنها را از نقطه نظر قیمت و هزینه ارسالی کاهش دهد و هم پوشاک عمده را با کیفیت خوب به آنها ارائه دهد.

عمده فروشان پوشاک در تلاش هستند که نیازهای خرده فروشان را تا حد امکان مرتفع سازند. به دلیل وجود سلیقه های مختلف در بین مردم، عمده فروشان پوشاک سعی می کنند تا لباس عمده را از متنوع ترین و برترین برندها فراهم کنند . همچنین آنها در تلاش هستند تا به روش های مختلفی همچون فروش لباس کیلویی یا پوشاک کیلویی و سایر ترفندها نظر خرده فروشان را به خود جلب کنند.

همچنین

تهیه پوشاک عمده از عمده فروشان اصلی  و یکه تاز می تواند برای خرده فروشان دارای مزیت های زیادی باشد. محصولاتی که عمده فروشان به فروش می رسانند دارای تنوع بیشتر و شرایط پرداختی مناسب تری هستند. خرید در حجم بالا از عمده فروشان پوشاک می تواند شامل تخفیف های حجمی و تنوع بالایی برای خرده فروشان شود.

عمده فروش کیست؟

عمده فروش واسطه است، واسطه بین تولیدکننده محصول و سایر کسب و کارهایی که می خواهند محصولات او را بفروشند. عمده فروش محصول را در حجم بالا از تولیدکننده و با قیمت پایین می خرد و این قیمت پایین بخاطر تخفیف هایی است که تولیدکنندگان به خریدهای خیلی زیاد و در حجم بالا می دهند. نباید فراموش کنیم که عمده فروش ها نه تنها محصول را در حجم بالا خریداری می کنند بلکه گاها محصول را به بخش های کوچکتری تقسیم می کنند تا راحت تر در اختیار خرده فروشان قرار گیرد.

به عنوان مثال وقتی یک شخص عمده فروش حجم بسیار بالایی از پوشاک را به صورت فله خریداری می کند می تواند برای به فروش رساندن راحت تر پوشاک آن را در حجم ۵ تا ۲۵ کیلوگرم به خریداران بخش خرده فروشی عرضه کند. همچنین می تواند پوشاک را به صورت پک دار یا بدون پک به فروش برساند.

پوشاک عمده قبل از فراگیر شدن اینترنت

پیش از ظهور اینترنت خرده فروشان سعی می کردند که جهت تهیه پوشاک عمده خود، وقت زیادی را برای جستجو و پیدا کردن یک عمده فروش پوشاک مناسب صرف کنند؛ به علاوه پس از یافتن یک عمده فروش باید خود را با ساز و کار و قوانین عمده فروش مورد نظر وفق می دادند.

همچنین پیش از ظهور اینترنت عمده فروشان اصلی برای تهیه لباس عمده مورد نیازشان باید سعی می کردند که یک تولید کننده پوشاک که بتواند نیازهای آنها را در اسرع وقت و با پایین ترین قیمت فراهم کند، بیابند.

همچنین به علت در دسترس نبودن اطلاعات کافی درباره تولیدکنندگان ممتاز و برندهای معروف در حوزه پوشاک، لباس عمده ای که در انبار آنها بود از تنوع زیادی برخوردار نبود.

پوشاک عمده

پوشاک عمده در بستر فضای مجازی

در اواسط دهه ۹۰ میلادی اینترنت به صورت یک شبکه جهانی و جهان شمول توانست تمام فعالیت ها و کسب کارهای بشر را در مدت کوتاهی تحت تأثیر قرار دهد.

تجارت پوشاک هم از این قضیه مستثنی نبود. تمام تولید کنندگان و برندهای معروف پوشاک دنیا برای معرفی کردن محصولات خود به دنیای اینترنت روی آوردند.

با توجه به ظهور اینترنت عمده فروشان پوشاک به مرور با ارتقای دانش خود در زمینه اینترنت و وب، آشنایی بیشتری با تولیدکنندگان و برندهای معروف پوشاک دنیا پیدا کردند و توانستند بستر مناسبی جهت سرعت بخشیدن به رفع نیازهایشان بیابند.

همچنین…

عمده فروشان پوشاک برای تهیه بهترین لباس عمده از نظر کیفیت و قیمت مناسب با گزینه های متعدد زیادی روبه رو بودند و می توانستند با تجزیه و تحلیل قیمت ها و کیفیت ها، بهترین تولید کننده را برای تهیه لباس عمده مورد نظر خود پیدا کنند.

با توسعه اینترنت و ظهور گوشی های هوشمند عمده فروشان فعالیت خود را در این حوزه بیش از پیش گسترش دادند. با انجام این کار توسط عمده فروشان، خرده فروشان برای تهیه پوشاک خود، با مشکلات کمتری روبرو بودند.

با راه اندازی وبسایت های فروشگاهی و همچنین اپلیکیشن های موبایلی، عمده فروشان پوشاک توانستند به فعالیت اقتصادی خود رونق دهند و مشتریان بیشتری پیدا کنند.

خب؟! نتیجه…

بازار فروشگاه های اینترنتی بسیار داغ و پر از خبرهای جالب و جدید است. فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که انواع کالا و خدمات به وسیله آنها ارائه می گردد. از جمله رموز موفقیت فروشگاه های اینترنتی می توان به تمرکز این فروشگاه ها بر روی رضایت مشتریان اشاره کرد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی این مزیت را دارد که محدودیت جغرافیایی ندارد و هر زمان که بخواهید می توانید محصولاتتان را به هر تعداد مشتری که بخواهید، بفروشید. تا چند سال قبل خرید پوشاک به صورت آنلاین چندان مرسوم نبود به این صورت که فروشندگان تمایل چندانی به خرید پوشاک به صورت آنلاین نداشتند، اما امروزه خرید پوشاک از فروشگاه های اینترنتی به یکی از روش های رایج تأمین پوشاک به صورت عمده یا خرده تبدیل شده است.

مزایای فروشگاه های اینترنتی

اینترنت جزئی جدایی ناپذیر از زندگی همه ما محسوب می شود و همین امر سبب ظهور شرکت های آنلاینی شده، که واسط بین تولید کنندگان، عمده فروشان و مشتری ها هستند. این شرکت ها بستری فراهم می کنند تا تولید کنندگان و عمده فروشان پوشاک به صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشند.

همچنین…

عمده فروشان پوشاک با مراجعه به این وبسایت ها می توانند از آخرین تولیدات و به روزترین تولیدات پوشاک و مد آگاهی پیدا کنند. همچنین آنها می توانند در این بستر، که بوسیله وبسایت مهیا شده با انواع برندها و تولیدکنندگان پوشاک به صورت مستقیم در تماس باشند و همین امر سبب می شود بتوانند بهترین لباس ها را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند.

تأمین پوشاک مورد نیاز فروشگاه های اینترنتی

چنانچه قصد دارید تا محصولی را به فروش برسانید و همچنین می خواهید این کار را از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی خرده فروشی انجام دهید باید برای تأمین محصولات فروشگاه خود به عمده فروشان و عمده فروشی ها سر بزنید.

معروف ترین وب سایت های عمده فروشی در جهان

تهیه کردن لباس به صورت عمده از طریق اینترنت این مزیت را برای عمده فروش دارد تا بتواند انبار خود را از انواع برندهای برتر دنیا لبریز کند و همچنین هزینه کمتری برای  ایاب و ذهاب و مسافرت های طولانی کاری جهت تهیه پوشاک عمده متحمل شود. از معروفترین وبسایت ها در این زمینه می توان به علی بابا (Alibaba)، کت واک (Catwalk)، عمده فروشی منگولیا (Magnolia Wholesale) و چاینا برندز (Chinabrands) اشاره کرد.

همچنین…

خرده فروشی ها جهت خرید لباس کیلویی می توانند به عمده فروشی ها مراجعه کنند. خرید کیلویی از بسته های ۴ کیلویی شروع می شود، که حداقل میزان سفارش است. خرید پوشاک کیلویی می تواند برای خرده فروشی ها حاشیه سود مناسبی فراهم کند.

لوجستیک و انبار پوشاک عمده

احتمالا این سوال برای بسیاری پیش آمده است که چرا عمده فروشان را حذف نکنیم؟ در صورت حذف عمده فروشان و واسطه ها، خرده فروشان می توانند بدون واسطه و به صورت مستقیم پوشاک را از تولیدکننده خریداری نمایند. در جواب باید به چند مورد اشاره کنیم تا روشن و واضح شود که به عمده فروشان به عنوان وسطه ها در هر کسب و کاری نیاز داریم.

حذف یا عدم حذف واسطه ها؟

عمده فروشان کالا و محصول را در حجم بالا خریداری می کنند در حالی که اگر خرده فروشان بخواهند همین میزان کالا و محصول را خریداری کنند، به احتمال زیاد کالا و محصول به فروش نرسد و مقدار زیادی از آن روی دست خرده فروش باقی بماند. بنابراین در این مورد خرده فروش نه تنها سود نمی کند بلکه متحمل ضرر و زیان مالی می شود.

همچنین عمده فروشان بعد از خرید در حجم بالا، محصول و کالا را در انبارها نگهداری می کنند و مطمئنا در این میان هزینه اجاره انبار هم جزو هزینه های آنان محسوب می شود. در حالی که خرده فروشان متناسب با نیاز فروشگاه خود و همچنین میزان تقاضای بازار، کالا و محصول را خریداری می کنند. بنابراین خرده فروشان مجبور نیستند هزینه ای بابت اجاره انبار کنار بگذارند.

تولیدکنندگان کالا یا محصول را به قیمت پایین تری به عمده فروشان می فروشند چون خرید در حجم بالایی صورت می گیرد. بنابراین می توانیم به این احتمال فکر کنیم که شاید تولیدکنندگان چندان تمایلی به فروش کالا یا محصول به خرده فروشان نداشته باشند. به عبارت دیگر، تولیدکنندگان ترجیح دهند که محصول خود را به عمده فروشان بفروشند.

فروشگاه بزرگ پوشاک استوک امی

فروشگاه پوشاک استوک امی با داشتن کادری مجرب و متعهد، دارای برترین برندهای پوشاک استوک اروپایی است. مجموعه پوشاک امی کار خود را بصورت رسمی از سال ۱۳۸۸ در بخش خرده فروشی، با هدف ارائه خدماتی مدرن و با کیفیت در حوزه پوشاک استوک اروپایی آغاز نمود. هم اکنون امی با داشتن سه شعبه فروشگاهی پوشاک در شهرستان مهاباد واقع در آذربایجان غربی و یک انبار مرکزی در سلیمانیه عراق یکی از وارد کنندگان اصلی در حوزه پوشاک استوک می باشد.

محصولات متنوع امیکو

بخش فروش عمده پوشاک امی که به امیکو (Emico) معروف است، جهت ارائه خدمات فروش در حوزه عمده تأسیس شده است. امیکو (Emico) دارای متنوع ترین مجموعه پوشاک استوک اروپایی، با کیفیت و قیمت مناسب است که بسته بندی خاص و منحصربفرد خود را دارا می باشد. این مجموعه برای هر رده سنی و با هر سلیقه ای انواع پوشاک فصل را ارائه می کند. پوشاک زنانه شامل انواع ست راحتی پاییزی و زمستانی، بافت و ژاکت پاییزی، کفش های زمستانی و صندل های تابستانی، همچنین مدل های مختلف دامن، شلوار، شلوارک، تیشرت و پیراهن می باشد.

پوشاک مردانه شامل مدل های مختلف تیشرت، پیراهن، ست راحتی پاییزی و زمستانی، بافت، سویشرت ورزشی، شلوارک، کفش های پاییزی و زمستانی و صندل های تابستانی می باشد. این مجموعه برای کودکان نیز لباس های مختلف در طرح و رنگ های شاد و جذاب عرضه می کند.

برندهای معتبر و باکیفیت اروپایی

از برندهای معروف موجود در امیکو (Emico) می توان به مجموعه بزرگ هولدینگ لیدل یعنی اسمارا (esmara)، لیورجی (livergy)، کریویت (crivit)، لوپیلو (lupilu) و همچنین برند اچ اند ام (H&M)، برند اسمارا(ESMARA) و کیابی (Kiabi) اشاره کرد. برندهای معتبر اروپایی همواره در تلاشند تا بهترین محصول را متناسب با نیاز مصرف کننده به بازار پوشاک عرضه کنند. این برندها تولید محصولات خود را متناسب با نیاز مصرف کنندگان در نظر می گیرند به این صورت که همواره در تلاشند محصولات به روز بوده و جوابگوی سلیقه های مختلف افراد جامعه باشند.

بازار پوشاک استوک اروپایی

در این میان عمده فروشان پوشاک با خرید مستقیم یا غیرمستقیم پوشاک استوک از بازار پوشاک استوک اروپایی می توانند از یک خرید به صرفه و اقتصادی برخوردار باشند که ضمن برخورداری از حاشیه سود مناسب، پوشاکی را خریداری می کنند که دارای تنوع در طرح و رنگ است. خرید پوشاک استوک اروپایی برای علاقمندان به لباس های مارک دار اروپایی بسیار به صرفه و اقتصادی است.

پک های امیکو

فروش پوشاک عمده در امیکو (Emico)  در پک های ۸ عددی، ۹ عددی و ۱۲ عددی صورت می گیرد و همچنین فروش لباس کیلویی از یک بسته ۴ کیلویی که کمترین میزان فروش کیلویی است، آغاز می گردد.

متخصصان و مشاوران فروش پوشاک عمده

امیکو (Emico) پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، در کمترین زمان ممکن، سفارش ها را به دست مشتری می رساند. امیکو (Emico) دارای مشاوران و متخصصان حرفه ای در زمینه فروش پوشاک عمده می باشد. مشاوران امیکو (Emico) با اشراف کامل و داشتن دانش وافر در این زمینه و آشنایی کامل با برترین برندهای پوشاک دنیا می توانند شما مشتریان عزیز را جهت انجام خریدی بهتر و آسانتر در هر زمان و مکانی راهنمایی کنند. برای دسترسی به مشاوران امیکو (Emico) اینجا را کلیک کنید.

شهرستان مهاباد و بازار پوشاک استوک

شهرستان مهاباد یکی از شهرهای توریستی آذربایجان غربی می باشد. این شهرستان به دلیل داشتن بازارچه های متعدد همواره پذیرای مهمانان بی شماری از سراسر کشور است. دفتر مرکزی فروشگاه بزرگ پوشاک استوک امی مرکز پاسخگویی و خدمات مشتریان بوده و هفت روز هفته جهت خدمت رسانی، در دسترس می باشد.

فروشگاه بزرگ پوشاک امی هر ساله مشتریان فراوانی از سراسر کشور دارد که جهت خرید پوشاک اروپایی با کیفیت به آن مراجعه می کنند. همچنین با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی می توانید از بخش پوشاک عمده فروشگاه یعنی امیکو (Emico)  دیدن فرمایید.

#پوشاک_عمده #لباس_عمده #پوشاک_کیلویی #لباس_کیلویی

5
۱

دیدگاه شما

یک دیدگاه

 • Aiden
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰

  Hello, i think that i noticed you visited my web site so i
  got here to go back thefavor?.I am trying to
  find issues to
  improve my website!I suppose its ok to use some of your
  ideas!!

محصولات و برندها

پشتیبانی واتس آپ...
نیاز به راهنمایی دارید؟
پوشاک امی (عرضه مستقیم پوشاک اروپایی)
سلام
به وبسایت امی خوش آمدید.

چطور میتونم کمکتون کنم؟