۱۰ مد برتر لباس مردانه

13 خرداد 1399
10 مد برتر لباس مردانه

۱۰ مد برتر لباس مردانه که در سال ۲۰۲۱ به عنوان ترند معرفی شده اند. از سالن های مد و فشن تا خیابان هایی که به مکانی برای برگزاری مراسمات فشن شوها تبدیل شده اند، می توانیم به برترین مد لباس مردانه دسترسی پیدا کنیم. به نحوی که خیابان ها رنگ و لعاب جدیدی از نظر استایل مردانه به خود می گیرند. از لباس های چهل تیکه گرفته تا لباس های گشاد و بزرگ، تعداد زیادی سبک و استایل جدید در خیابان ها دیده خواهد شد.

اگر به یک کمد لباس متنوع و رنگارنگ نیاز دارید یا فقط در جستجو و الهام گرفتن از یک ظاهر طراحی شده هستید با این مقاله همراه باشید،

۱۰ مد برتر لباس مردانه

پیراهن های شیک و رنگی

پیراهن های شیک و رنگی

در سال ۲۰۲۱ پیراهن های شیک و رنگی مردانه به یکی از استایل های جذاب و محبوب تبدیل شده است. البته قبل از اینکه بخواهید پیراهن را با شلوار و کفش خود ست کنید بهتر است موقعیتی که قرار است پیراهن در آن پوشیده شود را در نظر بگیرید. بنابراین قبل از خرید مدل های مختلف پیراهن بهتر است سبک خود را مشخص نمایید اینکه پوشش رسمی، نیمه رسمی یا غیررسمی را ترجیح می دهید به شما کمک می کند تا مدل پیراهن مناسب تری برای خود خریداری نمایید.

نحوه ست کردن پیراهن با سایر لباس ها

به عنوان مثال برای آقایانی که شلوار جین و کفش کتانی یک پوشش مناسب و متداول محسوب می شود انتخاب یک پیراهن آستین کوتاه و چهارخانه یا یک پیراهن آستین کوتاه ساده سفید رنگ می تواند انتخاب مناسبی محسوب شود. امروزه استایل های متفاوتی به دنیای مد و فشن نفوذ پیدا کرده است. استایل هایی که در میان مردم خصوصا جوانان بسیار محبوب و همچنین مرسوم هستند. به عنوان مثال پوشیدن تیشرت و سپس پوشیدن پیراهن بر روی آن در حالی که دکمه های پیراهن باز است، یکی از استایل های محبوب و جوان پسند به شمار می رود.

ضمنا اگر دوست دارید استایل شما جذاب به نظر برسد و بیشتر به چشم بیاید می تواند از تضاد رنگ ها در ست کردن پیراهن با سایر لباس هایتان استفاده کنید. در ادامه به معرفی چندیل مدل پیراهن می پردازیم که در سال ۲۰۲۱ به عنوان ترند محسوب می شوند.

پیراهن مردانه پولو

پیراهن مردانه پولو

پیراهن مردانه پولو جزو ۱۰ مد برتر لباس مردانه به حساب می آید. پیراهن پولو که شباهت بسیاری به طرح تیشرت پولو دارد در سال ۲۰۲۱ به عنوان ترند معرفی شد. ست کردن این نوع پیراهن کاملا متفاوت است و تا حدود زیادی به سلیقه شما بستگی دارد. به عنوان مثال آقایان می توانند پیراهن مردانه پولو را با کت یا لباس ورزشی بپوشند. شاید تجب کنید اما دلیل ترند شدن این مدل پیراهن، سادگی آن ذکر شده است.

پیراهن مردانه کلاسیک

پیراهن مردانه کلاسیک

پیراهن مردانه کلاسیک به عنوان ۱۰ مد برتر لباس مردانه و همچنین یکی از ترندهای محبوب سال ۲۰۲۱ معرفی شده است. این مدل پیراهن برای بسیاری از آقایان علی الخصوص آقایانی که از تناسب اندام برخوردار هستند، شیک ترین مدل به شمار می رود. آستین های بلند و یقه رو به پایین و همچنین فیت بودن پیراهن جزو ویژگی های یک پیراهن کلاسیک خوش فرم و خوش دوخت به شمار می رود.

اگر می خواهید جزو شیک پوشان سال ۲۰۲۱ باشید همواره سعی کنید پوشیدن پیراهن های خیلی تنگ و خیلی گشاد را کنار بگذارید. فراموش نکنید پیراهن را متناسب با موقعیتی که می خواهید در آن حضور پیدا کنید، بپوشید.

لباس مردانه اسپرت

لباس مردانه اسپرت

لباس مردانه اسپرت یکی از ترندهای جذاب و محبوب سال ۲۰۱۲ محسوب می شود. هر چند لباس مردانه اسپرت مورد پسند اکثریت آقایان می باشد به نحوی که حداقل چند دست از آن در کمد لباس های خود دارند.

در یک ترکیب ساده شلوار جین با پیراهن می توانید از کفش کتانی یا نیم بوت های جیر هم استفاده کنید. این نحوه ست کردن لباس ها با یکدیگر یک استایل اسپرت شیک و جذاب را برایتان رقم می زند. البته استفاده از اکسسوری هایی همچون عینک آفتابی و ساعت فلزی به استایل شما جذابیت بیشتری خواهد داد. تا زدن آستین های بلند پیراهن استایل شما را فوق العاده و عالی نشان می دهد.

تیشرت و پولوشرت

تیشرت و پولوشرت

تیشرت و پولوشرت را در لیست ۱۰ مد برتر لباس مردانه قرار دهید. با اطمینان می توان گفت که ست کردن تیشرت با شلوار جین یکی از استایل های متداول و ضمنا محبوب جوانان محسوب می شود. البته در مورد پولوشرت هم همین موضوع صادق است به نحوی که می توانید از شلوار کتان یا جین و کفش کالج و کتانی برای استایل اسپرت خود استفاده کنید.

پیراهن راه راه، طرح دار و گلدار

پیراهن راه راه و طرح دار

برای آقایانی که دوست دارند قد آنها بلندتر به نظر برسد، پیراهن راه راه گزینه مناسبی می باشد. پیراهن های راه راه را اغلب با شلوار کتان سیاه رنگ ست می کنند. البته پیراهن های طرح دار و گلدار نیز جزو ترندهای سال ۲۰۲۱ محسوب می شوند. شلوار لی یا شلوار کتان در کنار کفش کتان استایل جذابی را رقم می زند.

پلیور نازک

اگر به استایل آقایان در فصول سرد سال نگاهی بیندازید متوجه می شوید که پوشیدن لباس های نازک و به صورت چند لایه یکی از ترندهای محبوب به شمار می رود. پوشیدن یک پیراهن ساده و اغلب سفید رنگ که بر روی آن یک پلیور نازک پوشیده می شود و همچنین پوشیدن شلوار جین با نیم بوت های جیر یک استایل پاییزی بسیار زیبا و شیک مردانه محسوب می شود. فراموش نکنید که ست نمودن رنگ کفش با رنگ پلیور می تواند جذابیت استایلتان را دو چندان کند.

پیراهن جین

پوشاک جین از گذشته تا به امروز نه تنها محبوبیت خود را در صنعت مد و در میان پوشاک مردانه از دست نداده است بلکه لباس های جین در مدل های مختلف تولید و به بازار پوشاک عرضه می شوند. پیراهن جین معمولا با شلوار کتان و کفش کتانی ست می شود. البته این مدل استایل برای علاقمندان به سبک کژوال گزینه مناسبی می باشد.

تک کت

تک کت مردانه

برای آقایانی که از طرفداران استایل اسپرت هستند و همچنین دوست دارند یک استایل نیمه رسمی نیز داشته باشند ست کردن کت تک با شلوار جین و کتانی سفید کاملا مناسب به نظر می رسد.

کلاه مردانه

کلاه مردانه یکی از آیتم های رایج در استایل اسپرت مردانه است و کلاه لئونی یکی از مدل های رایج و محبوب می باشد. اگر می خواهید جذابیت استایل اسپرت خود را در مرکز توجه قرار دهید می توانید از این کلاه در استایل های اسپرت خود استفاده کنید. تیشرت ساده و یک کت چرم را با شلوار کتان سیاه رنگ و کفش های جیر نبوک ست کنید، خواهید دید که استایل بی نظیری به نظر می رسد.

پیراهن چهارخانه و تیشرت

ترکیب پیراهن چهارخانه و تیشرت مطمئنا یکی از استایل های محبوب مردان جوان محسوب می شود. البته از تا زدن آستین های پیراهن صرفنظر کنید، تا استایلتان همچنان شیک و جذاب به نظر برسد. در تمام استایل های فوق آقایان می توانند متناسب با سبک پوشش و سلیقه خود تغییراتی اعمال نمایند. همچنین استفاده از انواع اکسسوری از قبیل شال گردن، کلاه، ساعت، کمربند و کیف مردانه بر جذابیت استایل شما می افزاید.

بلوز پاییزی

بلوز پاییزی مردانه

در هنگام خرید بلوز پاییزی سعی کنید از انتخاب بلوزهای خیلی تنگ یا خیلی گشاد صرفنظر کنید. بلوز خیلی تنگ استایل بالاتنه شما را به هم می ریزد. بنابراین در انتخاب لباس حتما سایز مناسب و اندازه تن خود را انتخاب کنید.

 پوشاندن استایل خود با کیف

شما می توانید کارت های اعتباری، کارت ملی، گواهینامه و هر آنچه که به هویت شما مرتبط است را در داخل یک کیف کوچک نگهداری کنید و کیف را به صورت مایل از بالا تنه خود آویزان کنید. اگر بندهای کیف بزرگ هستند می توانید با زدن یک گره کوچک آن را کوتاه تر کنید و یک استایل منحصر به فرد برای خودتان ایجاد کنید. این مد لباس مردانه یک استایل عالی و عملی برای نشان دادن شور و نشاط شماست.

پیراهن یقه کوبایی

پیراهن یقه کوبایی

برای حس کردن نسیم تابستانی می توانید از یک پیراهن یقه کوبایی استفاده کنید. یک پیراهن آستین کوتاه یقه کوبایی مشخص، راهی آسان برای شاد کردن و نشان دادن شور و نشاط شماست. همچنین می توانید بر روی آن یک چاپ دلخواه انجام دهید و یا آن را همانگونه ساده مورد استفاده قرار دهید. این پیراهن در رنگ های روشن مانند زرد، آبی یا سبز فوق العاده جالب به نظر می رسد. مد لباس مردانه خود را با یک عینک آفتابی کامل کنید.

استایل فلرس (flares)

این استایل دهه ۷۰ برای مد لباس مردانه، به طرز باور نکردنی در زمان حال مورد استفاده قرار می گیرد. با پوشیدن این شلوارها که در قسمت ران بسیار نازک هستند و با دارا بودن دمپای گشاد، شما می توانید در هر مکانی مورد توجه واقع شوید. برای نشان دادن تضاد شدید، شلوار را با یک پیراهن یا تیشرت چسبان و نازک می توانید ست کنید یا آن را با یک کلاه بزرگ که بتواند به شما احساس راحتی بیشتر بدهد بپوشید.

 شلوارک مردانه

شلوارک مردانه

گاهی می توانید برای دگرگون کردن حس و ظاهر خود از این مد لباس مردانه بهره بگیرید. این یک روش عالی برای نگه داشتن حس و حال و شور جوانی است و همانطور که قسمت اعظمی از پایین تنه خود را پوشانده اید، ولی یک احساس خنک در فصل گرم تابستان نصیب شما می شود. شما می توانید با استفاده از پیراهن های روشن یک استایل منحصر به فرد و جسورانه برای خود درست کنید. استایل شما با یک پیراهن باز و یک جفت کفش نو تکمیل خواهد شد.

 کت بزرگ مردانه

می توانید این کت بزرگ را با یک شلوار بیش از حد گشاد و بزرگ، یا آویزان کردن یک کیف به صورت مایل بر روی کت ست کنید. استفاده از لوازم جانبی با رنگ های متضاد و کنتراست شدید، می تواند یک روش عالی برای تهیه یک لباس و مد مدرن مردانه باشد. البته می توانید آن را با یک تی شرت و یا یک شلوار جین نیز ست کنید. در نظر داشته باشید این شما هستید که با سلیقه و خلاقیت خود می توانید استایل های متفاوت و شیکی را رقم بزنید.

لباس مردانه چهل تکه

این لباس های به هم وصله شده و چهل تکه را با افتخار بپوشید. این لباس مردانه ، طرح های متنوعی از نقش فرش ها گرفته تا نقشهای مینیاتوری را شامل می شود.

پیراهن را از برش های مختلف لباس و پارچه های مختلف تهیه می کنند و با وصله کردن به هم یک پیراهن چند تکه به وجود می آورند. می توانید تکه های کوچک را با یک تکه بزرگ به رنگ سفید به هم وصله کنید تا سبک و استایل روشنی را ایجاد کنید. این یک راه آسان برای ترکیب مد مدرن با سبک و استایل کلاسیک است. پس آن را امتحان کنید.

کت و شلوار راحت مردانه

کت و شلوار راحت مرادنه

به خودتان اجازه دهید با پوشیدن یک لباس راحت مردانه خود را رها کنید و از لباسهای تنگ فاصله بگیرید. گاهی پوشیدن لباس رسمی را کنار بگذارید و خود را رها کنید. می توانید این لباس راحت مردانه را با یک جفت کفش ورزشی و یک تی شرت سفید ست کنید. بهتر است از پوشیدن پیراهن اداری خودداری کنید زیرا ممکن است شبیه پدرتان شوید. از مهمترین لوازم و اکسسوری این استایل، اعتماد به نفس است.

پوشش عینک آفتابی

برای محافظت از چشمان خود و خنک نگه داشتن آنها استفاده از عینک آفتابی در هوای گرم گزینه بسیار مناسبی است. آنها نه تنها جایگزین مناسبی برای عینک های کلاسیک و سنتی هستند، بلکه می توانند استایل شما(لباس مردانه) را شبیه کاراکتر نقش فیلم بلید رانر جلوه دهند.

این یکی از لوازم جانبی های فصلی آینده نگرانه است. اگر می خواهید استایل شما را تأثیرگذار نشان دهد از عینک های آفتابی بزرگ استفاده کنید و اگر می خواهید نیرومند و قوی به نظر برسید از عینک های آفتابی کوچک و رنگی بهره ببرید.

شلوار با دور کمر بلند

با این شلوار دور کمر بلند، خود را به دهۀ ۴۰ برگردانید. این سبک لباس مردانه به دلیل انعطاف پذیری آن، هر چند سال یک بار دوباره مد می شود. این شلوار را با یک تی شرت ضخیم ست کنید و یک کمربند پارچه بلند را به دور کمر شلوار ببندید و اضافه آن را رها کنید تا به عنوان یک ابزار جانبی معلق جلوۀ خاصی به استایل شما بدهد. این شلوار در نیروی دریایی بیشتر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از صندل دو بندی

برخلاف کفش های سنتی، با این صندل ها در هنگام قدم زدن در خیابان جالب به نظر می رسید. این صندل ها  را با شلوار جین، کت و شلوار یا یک جفت شلوار با کنتراست زیاد ست کنید. صندل ها در فصل تابستان گزینۀ بسیار مناسبی برای خنک نگه داشتن پای شما هستند.

امیدواریم با استفاده از مطالب این مقاله بتوانید استایل و سبک مناسب خود را پیدا کنید و همچنین توانسته باشیم مطالب مفیدی را به شما ارائه داده باشیم.

0
۰

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها

پشتیبانی واتس آپ...
نیاز به راهنمایی دارید؟
پوشاک امی (عرضه مستقیم پوشاک اروپایی)
سلام
به وبسایت امی خوش آمدید.

چطور میتونم کمکتون کنم؟